Sesje wizerunkowe i biznesowe
Prowadzenie własnej działalności z pewnością jest jednym z największych wyzwań, a także największą satysfakcją. Nie da się ukryć, że najważniejszym aspektem staje się wykreowanie wizerunku Twojego i Twojej firmy w taki sposób, by wzbudzał on zaufanie wśród potencjalnych klientów. Wiesz dobrze, że o swój wizerunek w Internecie musisz zadbać, a nic nie pomoże Ci w tym lepiej jak profesjonalna sesja zdjęciowa. To właśnie dzięki niej Twój profil firmowy będzie cieszył się ogromnym zasięgiem. Moja skromna osoba – Grzegorz Wagner Photography – może Ci w tym pomóc!  

Zadzwoń do mnie

TELEFON: 602275727

Sesja biznesowa – fotografia wizerunkowa, która pomoże Ci rozwijać działalność

Fotografia biznesowa to coś więcej, niż zwykle wykonywanie zdjęć w studio czy też w plenerze. Zdjęcia wizerunkowe to pełen profesjonalizm, który ma pomóc Tobie rozwijać własną działalność. Fotografia biznesowa polega na tym, by przedstawić Ciebie oraz Twoje przedsiębiorstwo z jak najlepszej strony tak, by kojarzyło się ono z branżą, którą reprezentujesz. Pomoże Ci to podnieść wiarygodność firmy i jednocześnie szybciej przekonać do siebie potencjalnych klientów. Fotografia biznesowa to również zdjęcia, które bez problemu opublikować w swoich mediach społecznościowych i zasilić nimi swoje portfolio. Jako Grzegorz Wagner, czyli profesjonalny fotograf biznesowy, dołożę wszelkich starań do tego, by pomóc Ci się przebić na tle zaciętej konkurencji w branży.

Zobacz całą galerię – tutaj

Fotografia biznesowa – zdjęcia korporacyjne, zdjęcia do CV, fotografia wnętrz oraz sesja wizerunkowa

Fotografia dla biznesu to bardzo szeroka dziedzina. Profesjonalny profil na Facebook czy na LinkedIn otwiera Ci drzwi do świata wspaniałej kariery. Doskonale wiesz, że musisz zadbać o swój wizerunek w sieci, gdyż jest to kluczowy aspekt każdej działalności. Zarówno małe firmy jak i przedstawiciele wolnych zawodów obecnie na Goldenline czy Facebook poszukują swoich klientów, a zdjęcia portretowe wzbudzające zaufanie, mogą im w tym wyjątkowo pomóc. Właśnie dlatego ja – Grzegorz Wagner – wychodzę na przeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Oferuję Ci:
  • zdjęcia korporacyjne;
  • fotografię wnętrz;
  • zdjęcia do CV;
  • zdjęcia na Twoją stronę Internetową.
Profesjonale zdjęcia biznesowe to obecnie sposób na to, by zaistnieć w świecie biznesu. Dopasuję je więc do Twoich potrzeb wizerunkowych i wizerunku jaki starasz się kreować dla swojej marki. Taka współpraca będzie mieć bardzo indywidualny charakter, więc możesz być pewny, że wykonana sesja prosta Twoim oczekiwaniom.

Jak przygotować się do sesji biznesowej? Daj mi się poznać!

Portret biznesowy to nic innego, jak zdjęcia dopasowane do potrzeb wizerunkowych. Jeśli więc chcesz pomóc mi w przygotowaniach, wówczas daj mi się poznać! Powiedz mi, co ma uchwycić mój obiektyw w zakresie jednego zdjęcia. Daj mi poznać swój profesjonalny profil zawodowy i opowiedz mi o swojej działalności. Im lepiej zaprezentujesz mi Twoją osobowość i wartości jakimi się kierujesz jako przedsiębiorca, tym lepiej będę mógł dopasować scenerię oraz charakter zdjęć. Będę wiedział na czym mam skupić najwięcej uwagi i co wyeksponować. Postaram się przedstawić Twoją firmę w odpowiednim kontekście tak, by od razu wzbudziła ona zaufanie potencjalnych klientów. Dla mnie, czyli dla Grzegorz Wagner Photography, najważniejsze jest uchwycenie fotografowanej osoby tak, by wydobyć z niej to co najcenniejsze. Takie, profesjonalne zdjęcia bez obaw zamieścisz na swoich stronach www!

Jak się ubrać na sesję biznesową? Fotograf Grzegorz Wagner Ci pomoże!

Zastanawiasz się jak ubrać się do profesjonalnych zdjęć biznesowych? Otóż pamiętaj, że mają one formalny charakter. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług – Grzegorz Wagner Photography- wówczas we wszystkim Ci pomogę! Przede wszystkim pamiętaj, by solidnie wyprasować swoje ubrania. Marynarki i żakiety z załamaniami materiału nie są najlepszym detalem widocznym na zdjęciach. Dodatkowo pamiętaj, że nawet szczegóły takie jak linia guzików, mają tu ogromne znaczenie. Wybieraj materiały jednokolorowe i pastelowe – zwykle prezentują się one najlepiej na zdjęciach o charakterze biznesowym i wzbudzają więcej zaufania. Unikaj za to pełnych grafik i dynamicznych, neonowych barw. Pamiętaj jednak, że to nie Twoje ubrania mają jednak skupiać najwięcej uwagi, choć są częścią profesjonalnego wizerunku. Najważniejsze są Twoje rysy twarzy – zadbaj o uśmiech i dobre samopoczucie, a z pewnością dobrze na swoich zdjęciach wyjdziesz 😉.

Profesjonalny make-up wzbogaci zdjęcia biznesowe w przypadku pań

W przypadku kobiet makijaż do sesji biznesowej z pewnością jest wyjątkowo istotny. Nie da się ukryć, że najlepiej będzie jeśli zajmie się nim makijażystka. Jeśli zdecydujesz się na współpracę w Grzegorz Wagner Photography, wówczas w dniu sesji otrzymasz w pakiecie makijaż wykonany przez profesjonalistkę! Zadba ona o odpowiednie wyeksponowanie rysów twarzy i odświeżenie Twojego spojrzenia. Pamiętaj jednak- koniecznie wyśpij się i unikaj przepracowania. Zmęczenie od razu będzie widoczne na zdjęciach i nawet profesjonalna wizażystka nie będzie mogła tego zatuszować! Jeśli chcesz, możesz założyć również ulubioną biżuterię. Postaraj się jednak zadbać o to, by była ona delikatna i subtelna. Wówczas pięknie podkreśli Twój urok na fotografii.

Jak pozować do zdjęć biznesowych na Linkedin i nie tylko? Dawka wiedzy od fotografa w pakiecie !

Chcesz wiedzieć jak pozować do zdjęć biznesowych? Grzegorz Wagner Photography ma dla Ciebie świetną wskazówkę! Choć wiem, że może być to trudne, to najlepiej będzie, jeśli do całej sesji podejdziesz na luzie! Pamiętaj, że poszczególne etapy sesji mają określony charakter, jednak zdjęcia najczęściej wychodzą najlepiej, jeśli bije z nich luz i dobry humor. Twoi odbiorcy z pewnością wyczują sztuczne napięcie lub nadmierną formalność. Pamiętaj również, że moim zadaniem jest portretować Twoją naturalność, która poniekąd charakteryzuje również wizerunek Twojej działalności. Mogę Ci więc powiedzieć jedno- nie spinaj się, a wszystko przebiegnie po naszej myśli 🙂.

Przebieg sesji biznesowej i retusz – jak będziemy tworzyć Twoje profesjonalne zdjęcia?

Sesja zdjęciowa dla biznesu to proces czasochłonny, jednak z Grzegorz Wagner Photography może być on całkiem przyjemny! Od czego zaczniemy naszą pracę? Otóż najważniejsze będzie ustalenie miejsca sesji. Może się ona odbyć w siedzibie klienta, ale może także odbyć się ona na sali konferencyjnej lub w inny, profesjonalnym miejscu. Następnie skupimy się na tym, by wykonać świetne zdjęcie, które pomogą Ci zaktualizować profile firmowe w sieci. Po zakończeniu, zabieram efekty naszej współpracy do mojego studia, gdzie poświęcam czas na retusz i udoskonalenie zdjęć. Możesz liczyć na to, że podejdę do Twoich zdjęć w sposób absolutnie indywidualny tak, by spełniły one Twoje oczekiwania.

Cena sesji biznesowej w siedzibie klienta i nie tylko – sprawdź mój cennik!

Cennik sesji biznesowych w siedzibie klienta i nie tylko znajdziesz na mojej stronie – Grzegorz Wagner Photography. Niemniej jednak jest to wycena ogólna, która może ulegać nieznacznym zmianom- w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Napisz do mnie, a ustalimy wszystkie szczegóły tak, by obie strony były zadowolone ze współpracy. Każde foto wykonane moim obiektywem będzie idealnie przygotowane do publikacji i pomoże Ci w kreowaniu wizerunku w sieci. Nie zapomnij zabrać ze sobą jedynie dobrego humoru i pozytywnej energii, a nasza sesja przebiegnie dokładnie tak, jak tego chcesz. Grzegorz Wagner- czyli moja skromna osoba zadba o to, by cały dzień spędzony na pracy z obiektywem był dla Ciebie miłym doświadczeniem zakończonym fantastycznymi zdjęciami !