Sesje dziecięce

Fotografia dziecięca to nie tylko uchwycenie w kadrze najpiękniejszych momentów z życia maluszka. To przede wszystkim najpiękniejsza pamiątka dla rodziców. Takie zdjęcia dziecka, pozwalają na upamiętnienie okresu niemowlęcego lub dziecięcego, który przecież tak szybko przemija. Grzegorz Wagner, czyli moja skromna osoba, pomoże taką sesję dziecięcą zorganizować i przeprowadzić.

Zadzwoń do mnie:

TELEFON: 602275727

Grzegorz Wagner czyli fotograf rodzinny, noworodkowy, dziecięcy i ciążowy – kim jestem?

Fotografia to moja pasja, której poświęcam się już od wielu lat. Na moich zdjęciach staram się uchwycić to co najcenniejsze, czyli najbardziej ulotne chwile z życia dziecka czy nawet z okresu, kiedy jest ono jeszcze w brzuchu mamy. Fotografuję dzieci w każdym wieku, a także posiadam własne studio z profesjonalnym sprzętem oraz oświetleniem. Fotografii uczyłem się przez lata, a także z czasem, nabywałem coraz to większego doświadczenia. Obiektyw stał się narzędziem mojej pracy, a moim głównym celem jest uwiecznienie tego, co tak szybko przemija, czyli czasu.

Zobacz całą galerię – tutaj

Fotografia dziecięca – sesja noworodkowa dla dzieci które mają roczek i sposób w jaki można się do niej przygotować

Fotografia noworodkowa jest szczególna. Wykonywanie zdjęć u tak małych „modeli” sprawia mi jednak wielką przyjemność. Takie dzieci wizualizują najszczersze uczucia i emocje, które u osób dorosłych często są skrywane. W jaki sposób możesz się jednak przygotować ze swoją pociechą do takiej sesji zdjęciowej? Otóż zwykle takie ujęcia wykonujemy w moim studio, by uniknąć niepotrzebnego stresu i nie zaburzyć naturalności zdjęcia. Zadbaj o to, by:

  • maluszek był wypoczęty i najedzony;
  • najmłodszy model czuł się komfortowo;
  • zabierz ze sobą rekwizyty, które mają podczas sesji zdjęciowej towarzyszyć dziecku.

Cała sesja przebiega bez pośpiechu i bez stresu, by maluch mógł przyzwyczaić się do nowych sytuacji. W studio nie panuje zbyt wysoka temperatura – ani także zbyt niska – więc nie musisz martwić się o zdrowie swojej pociechy. Daje dziecku czas na oswojenie się z obcą osobą, obiektywem i z rekwizytami, by czuło się swobodnie i naturalnie i nie było marudne. W ten sposób mogę uchwycić cudowne chwile i zatrzymać w kadrach momentu, tuż po narodzinach.

Sesja dziecięca nie tylko dla noworodków! Fotografuję dzieci w każdym wieku!

Fotografia dziecięca również znajduje się w moim „pakiecie” usług. Grzegorz Wagner Photography podejmie się wykonania każdej sesji. Zgodnie z tym, wykonuje również profesjonalne sesje dla „starszaków”. Chętnie podejmę się przygotowania portretów. Będziemy robić zdjęcia tak, by uchwycić w kadrze najpiękniejsze momenty w życiu dziecka. Taka sesja zdjęciowa to najpiękniejsza pamiątka i może być wspaniałym prezentem, który podarujemy dziecku, jak tylko nieco podrośnie.

Sesja ciążowa i sesja rodzinna w studio i w plenerze

Oprócz fotografii dziecięcej, wykonam także profesjonalne foto dla Ciebie – w okresie ciąży – a także dla całej, Twojej rodziny! Takie sesje oddają to, co najpiękniejsze dla kobiety, która nosi pod sercem swoją pociechę, ale także dla całych rodzin, które chcą uwiecznić urokliwe chwile. Z radością wykonam tego typu ujęcia, a także zadbam o to, by zdjęcia były utrzymane w najwyższej rozdzielczości. Z pewnością panie w ciąży marzą o tym, by mieć pamiątkę tylu pięknych dni życia. W trakcie sesji zadbam o to, byś czuła się maksymalnie swobodnie i komfortowo. Do swojego studia fotograficznego, zapraszam również całe rodziny. Wykonam dla nich profesjonalną fotografię plenerową lub w studio i uraczę ich jakościowymi odbitkami, które będzie można oglądać przez długie lata. Takich chwil nie można zapomnieć!

Sesja zdjęciowa – fotograficzne uwiecznienie ważnych okoliczności

Moje zdjęcia mają oddać to, co najważniejsze. Ja – czyli Grzegorz Wagner – jestem także fotografem okolicznościowym. Jeśli więc zbliżają się chrzciny lub komunia, zapraszam do kontaktu! Lokalizacja nie jest dla mnie problemem – choć moje studio jest stacjonarne. Pozwolę utrwalić chrzest święty Twojego dziecka w formie reportażu fotograficznego lub zwykłej sesji zdjęciowej. Nawet maleńki model powinien dysponować pamiątką z tak ważnych wydarzeń. Doskonale wiem, co warto uchwycić w obiektywie i jak najlepiej przedstawić fotografowaną osobę. Gwarantuje Ci zatem pełny profesjonalizm!

Usługi fotograficzne Grzegorz Wagner Photography – czego możesz ode mnie oczekiwać?

Ty i Twoje dziecko, czy cała rodzina nie musicie sztucznie pozować do moich zdjęć. Spójrz tylko na moje portfolio i przekonaj się samodzielnie jak realizuje moje pomysły i sesje zdjęciowe. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i wykonuje zdjęcia zgodnie z Twoim zamysłem . Chcesz żeby były stonowane czy dynamiczne? Nie ma problemu! Zapoznaj się z moją ofertą sesji zdjęciowych!

Grzegorz Wagner Photography – cennik usług

Jako fotograf rodzinny i noworodkowy, który wykonuje zarówno zdjęcia w plenerze jak i w studio, doskonale wiem, że każda sesja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Mój kadr uwiecznia wszystko, co najpiękniejsze, a co za tym idzie cena usług zależy od wybranego pakietu. Ustalam ją jednak indywidualnie, by dopasować się do potrzeb klienta. Zachęcam do kontaktu telefonicznego i zapraszam Cię do mojego studia. Nie bój się także napisać zwykłego maila! Z radością udzielę Ci więcej informacji.