fotografia portretowa

Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka, która pozwala nam zatrzymać upływający czas. Jeden, niewielki szczegół na zdjęciu może przetrwać przez wiele lat. Sesja portretowa to świetny sposób na uwiecznienie ulotnego piękna i cieszenie się nim przez znacznie dłuższy czas. Właśnie dlatego, jeśli marzysz o wykonaniu sesji portretowej, to zapraszam Cię, do zapoznania się z moimi usługami i portfolio. Pomogę wydobyć to co najpiękniejsze i uwiecznić to w moim obiektywie.

Profesjonalny fotograf portretowy na terenie Warszawy – Grzegorz Wagner PhotoGraphy

Zadzwoń do mnie

TELEFON: 602275727

 

Chcąc opisać siebie, mogę jedynie powiedzieć, że fotografia portretowa, od zawsze była moją pasją. Uważam, że sesja zdjęciowa – w szczególności portretowa – jest idealnym sposobem na to, by zatrzymać upływający czas, który na każdym z nas odciska ogromne piętno. Kocham fotografować i wykonywać niezapomniane ujęcia. Wykonuję nie tylko zdjęcia portretowe, ale także sesje ciążowe i biznesowe. Posiadam duże doświadczenie w zakresie fotografii. Na co dzień mieszkam w Piasecznie, ale korzystam ze studia znajdującego się zarówno w Warszawie jak i w Piasecznie. Jeśli jednak interesują Cię sesje plenerowe, również nie będę miał z tym problemu. Uważam, że dobra fotografia portretowa Warszawa to fotografia z pasją i zaangażowaniem, by móc uchwycić piękno fotografowanej osoby. Moje umiejętności techniczne były doskonalone na przestrzeni lat, więc efekty naszej sesji mogą być spektakularne!

Zobacz całą galerię – tutaj

Sesja portretowa Warszawa – jak pracuję?

Zdjęcia portretowe Warszawa, które wykonuje na terenie miasta lub w jego pobliskiej okolicy, mogą obejmować sesje w studio lub w plenerze. Zwykle stawiam na naturalność oraz odpowiednie przygotowanie. Ważne jest dla mnie wzajemne zrozumienie, by model czuł się dobrze w moim towarzystwie, co jest gwarancją najlepszej jakości zdjęć. Zdjęcia portretowe wykonuję profesjonalnym sprzętem, a w studio oferuje również odpowiednie oświetlenie i inne akcesoria. Zajmuje się fotografią z pasji, więc zadowolenie mojego klienta jest dla mnie zdecydowanie najważniejsze. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna sesja, to moje usługi powinny przypaść Ci do gustu!

Zdjęcia portretowe i nie tylko – co jeszcze mogę Ci zaoferować?

Fotografia portretowa w Warszawie to zdecydowanie moja ulubiona dziedzina i przysłowiowy „konik”. Jednak portretowe sesje zdjęciowe to nie wszystko, co mogę Ci zaoferować. Wiem dobrze, że sesja fotograficzna musi być przede wszystkim dopasowana do moich klientów. Wobec tego, czym jeszcze się zajmuje? Otóż:

  • sesja kobieca- jeśli chcesz mieć własną, intymną sesję zdjęciową, wówczas postaram się wydobyć Twoje całe piękno i „złapać” je w obiektywie;
  • sesja wizerunkowa- portret biznesowy jest istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dołożę wszelkich starań, być zaprezentował/a się na nim jak najlepiej!
  • sesja rodzinna- zapraszam również do siebie rodziny z dziećmi, by uwiecznić ich szczęście na kliszy.
  • sesja artystyczna- masz własny pomysł na sesję? By może lubisz oryginalność i szeroko rozumiany artyzm? Wówczas sprawdzam się także jako fotograf artystyczny!

Jak więc widzisz, wykonuję sesję z uwzględnieniem tego, czego mój klient lub moja klientka aktualnie potrzebują. Stawiam na profesjonalizm i staram się pokazać Twoją, najlepszą stronę!

Fotografia portretowa Warszawa – sesja zdjęciowa, której nie pożałujesz

Profesjonalna sesja portretowa to przyjemność, na którą powinien zdecydować się każdy z nas. Jeśli więc interesuje Cię sesja kobieca, sesja wizerunkowa, czy nawet i wyjątkowe zdjęcia biznesowe, wówczas jestem w stanie Ci to zagwarantować. Jako fotograf Warszawa doskonale wiem, że konkurencja w świecie biznesu nigdy nie śpi. Jednak profesjonalne foto pozwoli Ci się znacznie wyróżnić na jej tle. Zdjęcia z sesji, które oczywiście dostaniesz już po jej zakończeniu, będą dla Ciebie niezapomnianą pamiątką i dowodem na Twoje ukryte piękno. Być może, dzięki zdjęciom mojego autorstwa, nieco bardziej uwierzysz w siebie?

Zdjęcia portretowe Warszawa – ponadczasowy portret Twoją wizytówką!

Rodzinny album ze zdjęciami zawsze jest świetną pamiątką. Podobnie jak album ślubny, który uwiecznił najpiękniejsze chwile z Twojego życia. Pamiętaj jednak, że to Twój portret jest Twoją wizytówką w świcie biznesu i nie tylko. Jeśli więc prowadzisz swoją działalność i chcesz skutecznie budować swój wizerunek, wówczas zdjęcia portretowe, mogą być dla Ciebie najlepszą reklamą. W przypadku kiedy potrzebny jest Twój komercyjny portret, by być twarzą własnej firmy, również służę pomocą. Choć pracuję na terenie Warszawy, to jednak mogę dojechać do najbliższej okolicy. Lubię podkreślać w swoich zdjęciach to, co najpiękniejsze.

Sesja fotograficzna na terenie Warszawy – czego możesz oczekiwać od moich zdjęć?

Profesjonalna fotografia to dla mnie prawdziwa sztuka. Wobec tego, możesz oczekiwać od moich zdjęć pełnego profesjonalizmu. Współpracuje ze mną stylistka, więc nawet jeśli zależy Ci na tym, by portret była maksymalnie lifestylowy, wówczas również będą wstanie o to zadbać. Pamiętaj, że najważniejsze dla mnie jest wydobycie tego, co ukryte. Chce pokazać twarz portretowanej osoby z jak najlepszej i najkorzystniejszej strony. Wykonuje portret studyjny, gwarantując odpowiednie oświetlenie i akcesoria. Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by zdecydować się na sesję portretową. Po prostu daj się uchwycić w moim obiektywie! Sam/sama będzie zaskoczona efektami naszej współpracy.

Moje portfolio – sesja kobieca, plenerowa i studyjna

Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądają moje zdjęcia i chcesz przekonać się, czy rzeczywiście spełnię Twoje oczekiwania, wówczas nie bój się zajrzeć do mojego portfolio. Posiadam tam zbiór prac, które obejmują fotografię portretową, artystyczne zdjęcia pary, a także wiele innych zdjęć, którymi chętnie się pochwalę. Chcesz otrzymać takie same zdjęcia? Chcesz wyróżnić swój portret na tle innych? Wówczas zapraszam do współpracy! Z pewnością tego nie pożałujesz!

Zdjęcia portretowe Warszawa – jak możesz się umówić na sesję?

Jeśli chcesz zarezerwować termin na wykonanie sesji portretowej, wówczas zapraszam do kontaktu. Bez większych przeszkód może do mnie napisać za pośrednictwem maila lub formularza kontaktowego, który dostępny jest na mojej stronie. Jeśli masz więcej pytań odnośnie mojego „photography” czy sposobu w jaki współpracuję z klientami, również proszę o kontakt. W razie pytań służę pomocą. Cierpliwie rozwieje Twoje wątpliwości i być może skłonię Cię do tego, by uwiecznić Cię w obiektywie mojego aparatu. Zapraszam na oryginalne oraz wyjątkowo kreatywne sesje zdjęciowe. Chętnie wysłucham Twoich pomysłów i jako fotograf, postaram się zrealizować Twoje wizje i marzenia. Wolisz plener? Taka fotografia również nie sprawi mi większego problemu. Jestem wstanie wykonać dla Ciebie takie ujęcia, z których będziesz dumny lub dumny.

Sesja portretowa, czyli daj się zaprosić do mojego świata!

Fotografia to moja pasja! Daj się więc zaprosić do mojego, artystyczo-fotograficznego świata i poczuj się w nim swobodnie! Fotografować dla mnie oznacza wydobywać i odkrywać. Dołożę więc wszelkich starań, byś Ty- jako model lub modelka- mogła nabrać do mnie zaufania, a nasza współpraca z całą pewnością przyniesie nam spektakularne efekty. Sesja wizerunkowa, portretowa czy plener to wspaniale okazje do tego, by uwieczniać nasze ulotne piękno i chwile, które przecież tak szybko przemijają. Spotkajmy się na terenie Warszawy lub Piaseczna i ustalmy szczegóły!