sesja wizerunkowa

Prowadzenie własnej firmy, czy biznesowego profilu w mediach społecznościowych wymaga odpowiedniego przygotowania. To właśnie social media znacznie pomagają nam w zbudowaniu swojego wizerunku, a także w promocji własnej marki. Jednocześnie konkurencja w social mediach jest obecnie niezwykle zacięta i przebić przez nią mogą się jedynie najlepsi. Narzędziem „pracy” są głównie profesjonalne zdjęcia wizerunkowe. To one pomogą Ci przedstawić swoje zdolności, talenty oraz pasje tak, by łatwo można było połączyć je z Twoją działalnością. Jako fotograf i profesjonalista, mogę Ci w tym pomóc!

 

Zadzwoń do mnie

TELEFON: 602275727

 

Sesja wizerunkowa – czy wiesz dokładnie, czym ona jest?

Spójny i wartościowy wizerunek w social mediach działa jak Twoja wizytówka. Jednocześnie w budowaniu marki osobistej najważniejsze jest przedstawienie siebie w taki sposób, by stale do swojej działalności nawiązywać i być z nią kojarzonym. Właśnie w tym pomoże Ci fotografia wizerunkowa, którą ja – Grzegorz Wagner – zajmuje się w jak najbardziej profesjonalny sposób. Sesja wizerunkowa to nic innego, jak przestawienie Ciebie w taki sposób, by Twoje pasje, umiejętności, a także talenty nawiązywały dokładnie do tego, czym się zajmujesz na co dzień. Co więcej, profesjonalna sesja wizerunkowa nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie Ciebie. Jeśli prowadzisz prężnie rozwijającą się firmę lub – z drugiej strony – dopiero co rozwijasz swoją działalność, wówczas przyjdź na zdjęcia wizerunkowe razem ze swoimi współpracownikami! To właśnie Ty i oni będziecie reprezentować swoją markę, a profesjonalna sesja zdjęciowa, może wam w tym pomóc!

Zobacz całą galerię zdjęć

Czym różni się sesja biznesowa od zwykłego robienia zdjęć ?

Fotografia wizerunkowa to prawdziwa sztuka, która może działać na Twoją korzyść. Mówi się, że fotografować może każdy – osobiście się z tym zgodzę. Jednak wykonanie zdjęć wizerunkowych, a także ich profesjonalna obróbka, to zadanie dla najlepszych. Sesja wizerunkowa ma za zadanie pokazać Ciebie, Twoich pracowników i współpracowników z jak najlepszej strony, w odniesieniu do prowadzonej prze Ciebie działalności. Odbiorca zdjęć, ma nie mieć najmniejszych wątpliwości co do tego czym się zajmujesz i co robisz na co dzień. Dzięki sesji wizerunkowej możesz uzyskać jak najlepsze zasięgi na swoim profilu na Instagramie czy na Facebooku. Możesz także w korzystny sposób przedstawić pracowników organizacji, którzy z Tobą współpracują. Pamiętaj, że takie zdjęcia to Twoja wizytówka, a także reprezentacja Twojej firmy. Jako profesjonalny fotograf wizerunkowy- Grzegorz Wagner Photography- pomogę Ci zaistnieć w mediach społecznościowych, a także podkreślić to, co w Tobie i Twojej działalności jest najlepsze.

Profesjonalny wizerunek dla Ciebie i Twojej firmy – jak mogę Ci pomóc?

Wizualny odbiór Ciebie i Twojej marki jest jednym z najważniejszych aspektów w świecie dzisiejszego biznesu. Okazuje się, że zdjęcia z sesji wizerunkowej mogą zasilić Twój profil LinkedIn, czy nawet i stronę główną Twojej firmy. Zastanawiasz się jak mogę Ci w tym pomóc? Otóż poznaj mniej nieco bliżej! Jestem profesjonalnym fotografem z kierunkowym wykształceniem i odpowiednią specjalizacją. Głęboko wierzę w to, że nie ma osób niefotogenicznych, gdyż każdy z nas ma swoje mocne strony. Z moich usług chętnie korzystają osoby prowadzące swoją działalność i darzą mnie ogromnym zaufaniem – za co serdecznie im dziękuję. Pomogę Ci osiągnąć spójność wizerunkową, która jest absolutnie niezbędna w budowaniu swojej marki osobistej. Doradzam i kreuję tak, by każda realizacja sesji zdjęciowej do celów wizerunkowych, mogła spełnić oczekiwania moich klientów. Ważna jest dla mnie estetyka i profesjonalizm. W czasie sesji będę sugerował Ci różne, kreatywne rozwiązania, a także pomogę Ci poczuć się swobodnie. Zależy mi na tym, by marka i wizerunek fotografowanej osoby świetnie i harmonijnie ze sobą współgrały. Gwarantuję, że wyeksponuje w Tobie to, co najpiękniejsze i najbardziej interesujące.

Profesjonalna sesja wizerunkowa – jak wyglądają przygotowania do sesji?

Dla mnie – jako profesjonalnego fotografa- najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie do sesji wizerunkowej. Zanim przystąpisz do robienia zdjęć, musisz więc zebrać podstawowe informacje – właśnie na tym skupiam się na samym początku. Zarówno w przypadku sesji jednoosobowej jak i grupowej, będę chciał bliżej poznać Ciebie i Twoją firmę. Dobre przygotowanie, to już połowa sukcesu. Przygotuj więc dla mnie krótki opis swojej firmy, powiedz mi, czym się zajmujesz i jakie wartości Ci przyświecają? Daj mi poznać swoje talenty i umiejętności, a resztą zajmę się osobiście! Proces przygotowań do sesji wizerunkowej może wydawać Ci się nieco długi i żmudny. Jednak to właśnie od niego zależy, jak dobrze zdjęcia będą prezentowały się w Twoich social mediach i jak spójnie zbudujesz swój wizerunek. Robienie zdjęć tego typu wymaga ogromnego wyczucia. Materiał do publikacji w sieci musi być perfekcyjny – internauci mają bowiem coraz to wyższe wymagania. Jeśli więc zdecydujesz przygotować się do sesji wizerunkowej, efekty naszej współpracy będą spektakularne.

Sesja zdjęciowa wizerunkowa- plener czy studio?

Twój wizerunkowy portret musi być ściśle powiązany z Twoją działalnością tak, by odbiorca od razu miał z Twoją marką odpowiednie skojarzenia. Grzegorz Wagner Photography, czyli moja skromna działalność daje Ci ogromne możliwości wyboru. Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia na jednolitym tle, zdjęcia w plenerze, ale także chętnie wysłucham Twoich propozycji i pomysłów na sesję. Jako fotograf  doskonale wiem, że koncepcji sesji może być tysiące. Każdy klient ma inne wymagania i tysiące inspiracji w sobie. Jednak Twoje wymagania, są w zasięgu moich możliwości. Jeśli chcesz, miejscem robienia zdjęć może by Twoja ulubiona kawiarnia czy siedziba Twojej firmy! 

Jak możesz pomóc mi wykonać zdjęcia wizerunkowe?

Jeśli prowadzić profil marketingowy, to pewnie wiesz, że warto zadbać o swój wizerunek. Przecież jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wobec tego możesz mi pomóc przy wykonywaniu zdjęć wizerunkowych, jeśli się do nich odpowiednio przygotujesz. W jaki sposób? Otóż przejrzyj swoją stronę internetową- każda wymaga drobnych ulepszeń w postaci zdjęć. Powiedz mi, jaka estetyka Ci odpowiada- chcesz zadbać o formalny wygląd swojej wizytówki w sieci? A może scenografia powinna być bardziej „przyjazna” i naturalna? Przygotuj sobie zestaw ubrań, a razem zastanowimy się nad tym, który z nich będzie najlepszy. Zabierz ze sobą laptop jeśli pracujesz głównie online i inne gadżety, które kojarzą się z Twoją profesją! Ja- czyli fotograf Grzegorz Wagner – zawsze cenię sobie dobrą współpracę ze swoim klientem. Chce, by otrzymał on dokładnie to, czego oczekuję. Jeśli pomożesz mi swoim rzetelnym przygotowaniem, wówczas kiedy przyjdzie moment sesji, nasza współpraca będzie jeszcze łatwiejsza!

Zastanawiasz się jak wybrać fotografa wizerunkowego?- Grzegorz Wagner Photography służy pomocą!

Jeśli zastanawiać się, jak wybrać fotografa na sesję profilową, wówczas moja skromna osoba i działalność – Grzegorz Wagner Photography – będzie służyć Ci pomocą. Robię sesje wizerunkowe już od wielu lat i doskonale wiem, że jedno zdjęcie i jeden wpis pomoże zbudować Ci taki image w sieci, o jakim marzysz. Wykonam dla Ciebie nie tylko profesjonalną sesję wizerunkową, ale także zajmę się obróbką wykonanych zdjęć. Wspólnie z Tobą dokonam selekcji ujęć i zdecydujemy, które z nich są najlepsze. Co więcej, na Twoje życzenie przygotuję również moodboard, czyli kreatywną prezentację wizualną, która możesz zamieści na swojej stronie internetowej. Grzegorz Wagner Photography jest tu po to, by pomóc Ci osiągnąć zamierzony sukces!

Kiedy zdjęcia z sesji wizerunkowej będą gotowe na Twój Instagram lub inny profil społecznościowy?

Czas oczekiwania na gotowe efekty naszej współpracy staram się ograniczyć do niezbędnego minimum. Zrobienie zdjęć zwykle zajmie nam od godziny do kilku godzin –  w zależności od wybranego miejsca oraz scenografii. Kolejno musisz mi dać chwilę czasu na obróbkę, a następnie sam decydujesz, które zdjęcia spełniają Twoje oczekiwania. Grzegorz Wagner Photography dołoży jednak wszelkich starań do tego, by Twoje portfolio w mediach społecznościowych zostało szybko uzupełnione.

Ile kosztuje sesja wizerunkowa u Grzegorz Wagner Photography?

Cennik sesji wizerunkowych  jest on mocno różnorodny, gdyż jako fotograf biznesowy, staram się dokonać indywidualnej wyceny, dla każdego klienta. Ostateczną cenę ustalimy więc tak, by obie strony były z niej zadowolone.

Fotografia to moja pasja i dołożę wszelkich starań do tego, by Twój odbiorca nie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, jak wartościowa jest Twoja marka!